Kā izdarīt pareizo izvēli?

Visi uzdod jautājumus, kādus plastikāta logus pasūtīt. Vieni meklē lētākus, citi lūdz uzstādīt pašus labākos, bet lielākā daļa grib atrast zelta vidusceļu un iegūt ideālu cenas / kvalitātes attiecību.

Stikla pakešu logi – izvēle ir atbildīgs lēmums.
Plastikāta logi ir ne tikai telpu apgaismošanas elements, bet diemžēl arī siltuma noplūdes vieta. Atgādināšu, ka pakešlogi mūsu dzīvokļos aizņem aptuveni 25% sienu laukuma, bet siltuma zudumi caur logiem var sasniegt 30-50% telpas siltuma zaudējumu. Izvēloties pakešu logus, ir svarīgi atbildēt uz jautājumu, kur atradīsies šie logi, kādu funkciju veiks?

Plastikāta logi mūsdienās akcents uz siltumu un kvalitāti.

Jauni logi stipri atšķiras no tiem, ko mūsu tirgū vēl piedāvāja nesen, kad klientu lielāko daļu interesēja tikai cena. Šodien daudzi ir sapratuši, ka nevajadzēja pirkt lētus logus. Šobrīd tirgus piedāvā plastikāta logus ar dažādām stikla paketēm jebkurai gaumei, pieprasījumam un naudas maka biezumam. Ko tomēr izvēlēties?

Logu ražošanā izmanto dažādus profilus un stikla paketes.
Lūk, to galvenās atšķirības:
  • Rāmja biezums 70 -80mm, sešas gaisa kameras, stikla pakete no 2 stikliem,  biezums 24 mm – tas ir bāzes, jeb ekonomiskais variants. Wital Prestige/ Prestige strong - labākā cena / kvalitāte savā klasē
  • Rāmja biezums 74-80 mm, sešas gaisa kameras, stikla pakete no 3 stikliem,  biezums 44 mm. Tā ir optimāla izvēle lielākajai tipveida dzīvokļu daļai. Ar tādu stikla paketi kondensāta vai ledus rašanās iespēja ir minimāla. Gealan 8000 - labākais siltumvadības koeficients savā klasē.
  • Rāmja biezums 83-86mm, sešas gaisa kameras, stikla pakete no 3 stikliem,  biezums 48 mm, trīs blīvgumijas – divas uz rāmja un viena uz atloka. Tas ir pats siltākais plastikāta logu variants, šos logus galvenokārt pasūta privātmājām. Gealan 9000 - labākais siltumvadības koeficients savā klasē.
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 . Salidzini.lv logotips